InfoTouch to pakiet oprogramowania dedykowanego samoobsługowym stanowiskom informacyjnym tzw. infokioskom. Modułowa struktura aplikacji pozwala na pełną personalizację interfejsu użytkownika i dostosowanie parametrów pracy programu do indywidualnych potrzeb.


Oprogramowanie zabezpiecza komputer przed nieuprawnioną ingerencją użytkownika, monitoruje pracę terminala i generuje statystyki użytkowania infokiosku. 


Aktualizacja prezentowanych treści może być dokonywana lokalnie na stanowisku oraz zdalnie przez sieć lokalną i/lub przez internet.


Wersje oprogramowania:


    • InfoTouch Basic - podstawowa aplikacja z pakietu. Przeglądarka internetowa z konfigurowalnym interfejsem użytkownika i opcją m.in. filtrowania dostępu do stron www. 


    • InfoTouch Professional - oprogramowanie, które pozwala na proste tworzenie interaktywnych prezentacji oraz systemów informacyjnych dla dowolnych użytkowników. Zawiera wszystkie funkcjonalności aplikacji InfoTouch Basic. Modułowa struktura umożliwia wyświetlanie w infokiosku spersonalizowanych stron startowych, ekranów nawigacyjnych, stron internetowych, wyświetlanie dokumentów, zdjęć, galerii, filmów, wysyłanie i odbiór wiadomości e-mail oraz wysyłanie e-kartek z dołączonym zdjęciem. 


    • InfoTouch Kiosk z Pracą - oprogramowanie do infokiosków wspierające obsługę interesantów w Urzędach Pracy. Zawiera wszystkie moduły aplikacji InfoTouch Professional. Integracja z systemem SYRIUSZ pozwala na wyszukiwanie i drukowanie aktualnych ofert pracy. Program umożliwia także wprowadzanie ofert pracy bezpośrednio w infokiosku i wysyłanie ich na dowolny adres e-mail.Porównanie funkcjonalności poszczególnych wersji znajdziesz na naszej stronie internetowej TUTAJ